Warning: The magic method MchGdbcBasePublicPlugin::__wakeup() must have public visibility in /www/doc/www.hasici-jivina.cz/www/wp-content/plugins/goodbye-captcha/includes/plugin/MchGdbcBasePublicPlugin.php on line 44
Mistrovství světa v požárním sportu – OSTRAVA 2016 [video] – Hasiči Jivina u Hořovic

Mistrovství světa v požárním sportu – OSTRAVA 2016 [video]

V sobotu 20. 8. 2016 skončilo čtyřdenní Mistrovství světa v požárním sportu, které bylo XII. MS mužů, III. MS žen, VII. MS dorostenců a III. MS dorostenek. I přes nestandardně krátký čas na přípravu se organizátorům podařilo zajistit řádný a velmi důstojný průběh celého mistrovství. Na své si přišli také diváci, kteří z tribuny Městského stadionu v Ostravě viděli hned několik nových světových rekordů, obdivuhodné sportovní výkony a zažili opravdovou sportovní atmosféru.

Informace jsou dostupné na oficiálním webu akce.

Zde je několik zajímavých videí z akce: