Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.hasici-jivina.cz/www/wp-includes/class-wp-post-type.php on line 568

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.hasici-jivina.cz/www/wp-includes/class-wp-post-type.php on line 568
Ukončení prázdnin 2019 [fotogalerie] – Hasiči Jivina u Hořovic

Ukončení prázdnin 2019 [fotogalerie]

V sobotu 31.srpna 2019 uspořádali jivinští hasiči pro děti akci k ukončení prázdnin. Návštěva byla veliká, na pomoc nám přijeli kamarádi z Komárova, Chaloupek a Cheznovic, za což jim patří veliký dík.

Poděkování také patří kynologům z Komárova za pěknou ukázku výcviku, jablkostřelecké divizi SDH Olešná, děvčatům z Olešné a jejich krásným koňům za možnost svezení dětí, paní Srpové za zajištění občerstvení, panu Chvojkovi za svezení dětí na čtyřkolce, panu M. Lukešovi za zapůjčení paintball pistole a především členům JSDH Komárov za přesvědčivou ukázku vyproštění osob z havarovaného vozidla.

Moc Vám všem děkujeme za účast a budeme těšit, až se za námi zase někdy příště přijdete podívat 🙂